Przy naszej parafii działają:

 

  • Akcja Katolicka - wspomaga ona działania proboszcza. Członkiem może być każdy, kto jest praktykującym katolikiem oraz chciałby wesprzeć działanie parafii. Spotkania Akcji Katolickiej odbywają się w każdy trzeci poniedziałek miesiąca po mszy świętej.

  • Służba liturgiczna - chłopcy, którzy przystąpili do I Komunii Świętej. Ich zadaniem jest posługa podczas liturgii. Spotkania ministrantów i lektorów odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca po wieczornej mszy świętej, natomiast spotkania dla młodszych ministrantów oraz kandydatów odbywają się 2-3 razy w miesiącu we wcześniej ustalonych terminach. Aby zostać ministrantem, należy zgłosić się do ks. Proboszcza w zakrystii po dowolnej Mszy Świętej. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

  • Chór żeński - ubogaca liturgię śpiewami zarówno w języku polskim jak i łacińskim (podstawowym językiem Kościoła) oraz bierze udział w rozmaitych konkursach zdobywając nagrody. Aby dołączyć wystarczy zgłosić się do zakrystii.

  • Róże różańcowe - grupy po dwadzieścia osób zobowiązujące się do codziennego odmawiania dziesiątki różańca. Spotkania róż odbywają się w każdą trzecią środę miesiąca po mszy świętej wieczornej. Przy naszej parafii mamy sześć róż żeńskich i jedną męską.

  • Margaretki - grupa siedmiu osób zobowiązująca się do modlitwy jeden dzień w tygodniu za konkretnego kapłana. Kliknij w poniższy baner, aby dowiedzieć się więcej o Apostolacie.

 

  • Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej - wierni świeccy, którzy są uprawnieni do udzielania Komunii Świętej w sytuacji, gdy zabraknie odpowiedniej liczby szafarzy zwyczajnych (np. kapłani czy diakoni). W każdą niedzielę odwiedzają również osoby chore i starsze. Obecnie w naszej parafii jest 5 mężczyzn, którzy mogą sprawować tę posługę.

GRUPY PARAFIALNE

Przycisk

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200

Kancelaria parafialna

 

Czynna w dni powszednie (w budynku kościoła):

poniedziałek: 18:30 - 19:00

środa: 18:45 - 19:15

czwartek, sobota: 07:30 - 08:00

piątek: 16:00 - 16:30

W niedziele, święta, pierwsze piątki, pierwsze soboty NIECZYNNE.

 

 

 

Konto bankowe parafii:

BANK PKO S.A. I O. w Krakowie 62 1240 1431 1111 0000 1046 5398


Spisanie protokołu przedślubnego po ustalonym terminie!

qr code

Kontakt

 

parafia@antonirzaska.pl

tel. 12-376-44-10 

ul. Słoneczna 24

 30-199 Rząska

Created with WebWave CMS